Nowe kolory w ofercie profili aluminiowych! – Laguna Fabryka Okuć

Nowe kolory w ofercie profili aluminiowych!

W Międzynarodowym Dniu Kolorów wprowadziliśmy na rynek trzy nowości w kolorystyce profili aluminiowych. Poza modnym, nowoczesnym industrialem – kolor biały i czarny mat, odporny na zarysowanie, o charakterystycznej chropowatej strukturze – do oferty został dołączony antracyt industrial, miedź industrial oraz złoto industrial.

Antracyt industrial doskonale pasuje do domowych wnętrz, dlatego właśnie ten odcień koloru szarego zdecydowaliśmy się wprowadzić. Jest to unikalne połączenie odcienia szarego i barwy czarnej. Antracytowy jest kolorem uniwersalnym, w związku z tym można go dostosować tak naprawdę do każdego stylu. Dobrze sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Pasuje szczególnie do stylu skandynawskiego, industrialnego, jak i minimalistycznego. Umiejętnie dopasowany kolor antracytowy w systemach szaf przesuwnych nada pomieszczeniu indywidualnego i wyjątkowego charakteru, ożywiając wnętrze i podkreślając elementy wystroju.

Złoto industrial z kolei to kolor, który robi ostatnio bardzo dużą karierę i to we wszystkich stylach, nie tylko w tych szykownych i eleganckich jak np. glamour, czy art. deco. Wkrada się również do tych skromniejszych aranżacji jak skandynawskie i modernistyczne, nadając wnętrzu cieplejszego charakteru. Każde wnętrze z dodatkiem złota od razu wydaje się piękniejsze, jaśniejsze i bardziej eleganckie. Złoto aktualnie jest wszechobecne – nie może zabraknąć go i w Lagunie, dlatego wprowadzono nowy odcień.

Miedź industrial została okrzyknięta jednym z najmodniejszych trendów dekady. Dodatki wykonane z miedzi święcą prawdziwe triumfy i wszystko wskazuje na to, że nie prędko dadzą się zdetronizować. Miedź jest zdecydowanie bardziej wyrafinowana niż stal, aluminium czy srebro i bardziej niejednoznaczna od złota.

Zapraszamy na Lagunowy Festiwal Kolorów!

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter