Drzwi łamane – Laguna Fabryka Okuć

Drzwi łamane

Drzwi łamane ( SLIDE ZEWNĘTRZNY REGULOWANY, SLIDE WEWNĘTRZNY REGULOWANY, BIFOLD )– systemy do drzwi składanych wykonanych z płyty 16 – 40mm, dwu lub czteroskrzydłowe.

Wykorzystywane do zabudowy wnęk, garderób i szaf

Idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach, gdyż nie zajmuje dużo miejsca a dodatkowo zapewnia swobodny dostęp do środka szafy.

Szafy z drzwiami łamanymi zyskują coraz większą popularność – bardzo nas to cieszy, ponieważ to rozwiązanie, które ma naprawdę wiele zalet. Systemy do drzwi składanych idealnie sprawdzają się do zabudowy wnęk, garderób i szaf. Drzwi łamane to bardzo dobry wybór również do niewielkich pomieszczeń, ponieważ nie zajmują tak dużo miejsca, jak klasyczne skrzydła. Bardzo dobrze sprawdzą się więc w wąskim przedpokoju, małej łazience dla gości czy w sypialni, w której tuż obok szafy stoi łóżko, a tym samym dostęp do mebla jest mocno ograniczony. Dodatkowo szafy z drzwiami składanymi zapewniają swobodny dostęp do całego wnętrza garderoby – to bardzo duży plus, zwłaszcza rankiem, gdy liczy się każda minuta

W naszej ofercie posiadamy dwa systemy umożliwiające budowę szaf z drzwiami składanymi/łamanymi:

  • system do drzwi składanych Slide R w wersji wewnętrznej,
  • system do drzwi składanych Slide R w wersji zewnętrznej.
  • system do drzwi składanych Bifold.

Wszystkie systemy meblowe zapewniają cichy i swobodny przesuw – wystarczy lekko pociągnąć za uchwyt, by dostać się do całego wnętrza. Wypełnieniem frontu w oferowanych przez nas rozwiązaniach może być płyta meblowa o grubości 16- 40 mm, co z kolei zapewnia duże możliwości aranżacyjne i gwarantuje dopasowanie szafy do praktycznie każdego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że szafy i garderoby z drzwiami łamanymi spełnią Wasze wszystkie oczekiwania!

Chcesz przyspieszyć pracę? Wylicz rozkroje frontów z konfiguratorem

Skorzystaj z naszego konfiguratora on-line. Dzięki niemu dowiesz się ile i jakich elementów w wybranym systemie potrzebujesz. Konfigurator przeznaczony jest zarówno dla osób, które już znają ofertę Laguny jak i dla nowych klientów. Konfigurator jest doskonałym wsparciem w Twojej pracy -pokazuje dokładny rozkrój płyt i szkła, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze masz więcej czasu dla swoich klientów.

Konfigurator

Rozkroju frontów do szaf - ABAKUS

Otwórz

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter