Drzwi przesuwne w ramie aluminiowej – Laguna Fabryka Okuć

Drzwi przesuwne w ramie aluminiowej

Drzwi przesuwne w ramie aluminiowej ( SUSPEND 10, SUSPEND 18 )– systemy do drzwi przejściowych w ramce aluminiowej.

Przeznaczony do płyty 8-10mm lub 16 – 18mm oraz szkła 4-6mm

Podwieszone na szynie górnej, bez toru dolnego.

Ramka aluminiowa dostępna w różnych kolorach dzięki czemu można nadać indywidualny charakter wnętrzom.

Dzięki profilom łączącym można zastosować różne materiały wypełnienia w jednym skrzydle.

Drzwi przesuwne w aluminiowej ramie to bardzo dobry wybór do wielu pomieszczeń, nie tylko mieszkalnych, ale także biurowych czy typowo komercyjnych. Oferowane przez nas rozwiązania są podwieszone na szynie górnej, bez toru dolnego, co nie tylko podkręca cały design, ale także ułatwia użytkowanie.

Wielu naszch klientów wybiera przesuwne drzwi w ramie aluminiowym ze szklanym wypełnieniem – dzięki temu można optycznie powiększyć przestrzeń i wprowadzić do niej więcej światła. Co istotne, nasze systemy do drzwi przesuwnych w ramie aluminiowej, dzięki profilom łączącym, oferują możliwość zastosowania różnych materiałów wypełnienia w jednym skrzydle. Dodatkowo ramka aluminiowa dostępna jest w kilku najmodniejszych kolorach. Tym samym łatwo dopasować drzwi do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach – od loftowego, przez glamour, po nowoczesny.

Jednak wygląd to nie wszystko – równie ważny jest komfort i bezpieczeństwo. Systemy do drzwi przesuwnych w ramie aluminiowej Laguna zapewniają wszystko, co najważniejsze. Łożysko kulkowe gwarantuje cichy i prosty przesuw – zapewniamy, że drzwi mogą być obsługiwane bez najmniejszego wysiłku. Kolejnym istotnym wyróżnikiem, który cechuje nasze systemy do drzwi przesuwnych w aluminiowej ramie, jest wysoka trwałość. Aluminium to bardzo wytrzymały materiał, co przekłada się bezpośrednio na parametry użytkowe całego systemu. Dlatego z takiego rozwiązania korzystamy nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w biurach, kawiarniach i hotelach.

Chcesz przyspieszyć pracę? Wylicz rozkroje frontów z konfiguratorem

Skorzystaj z naszego konfiguratora on-line. Dzięki niemu dowiesz się ile i jakich elementów w wybranym systemie potrzebujesz. Konfigurator przeznaczony jest zarówno dla osób, które już znają ofertę Laguny jak i dla nowych klientów. Konfigurator jest doskonałym wsparciem w Twojej pracy -pokazuje dokładny rozkrój płyt i szkła, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze masz więcej czasu dla swoich klientów.

Konfigurator

Rozkroju frontów do szaf - ABAKUS

Otwórz

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter