Wspieramy! – Laguna Fabryka Okuć

VI Bieg Anioła

W minioną sobotę – 16.12.2023, pracownicy naszej firmy brali udział w biegu charytatywnym, z którego dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie tego szczytnego celu. Organizatorom gratulujemy inicjatywy i świetnie przygotowanej imprezy.

Pomaganie jest fajne więc… POMAGAJMY!

Iga Sobek – polska pływaczka z Pomorza

Od 2021 roku nasza firma ma przyjemność być głównym sponsorem córki jednego z naszych pracowników, młodej pływaczki – Igi Sobek.

Mimo młodego wieku zawodniczka może pochwalić się licznymi sukcesami na arenie ogólnopolskiej. Iga jest szczególnie dumna z zajęcia:

– 10 miejsca 200 m stylem klasycznym (finał A) Mistrzostw Polski,

– 6 miejsce w sztafecie 4×100 m stylem zmiennym Mistrzostw Polski,

– 11 finałów B Mistrzostw Polski,

– 6 brązowych medali, 6 srebrnych medali i 4 złote medale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego,

– 7 medali Mistrzostw Polski Finswimming.

Poza tymi sukcesami, Iga może poszczycić się około 130 medalami które wywalczyła podczas różnych zawodów.

Pływaczka obecnie uczy się w III klasie Liceum. Po egzaminie dojrzałości planuje podjąć studia w Stanach Zjednoczonych, gdzie pod okiem wybitnych trenerów będzie mogła dalej szlifować swój pływacki talent.

Iga! Trzymamy kciuki za Twój dalszy rozwój!

Wsparcie schroniska Promyk

Los bezdomnych zwierząt nie jest nam obcy. Od kilku lat wspieramy podopiecznych gdańskiego schroniska Promyk. W naszej firmie przeprowadzane są cyklicznie zbiórki karm, kocy, zabawek oraz artykułów higienicznych dla zwierząt.

Grono naszych pracowników adoptowało już czworonogi z trójmiejskich schronisk, zyskując wiernych przyjaciół i nowych członków swoich rodzin. Serdecznie zachęcamy do pomocy oraz wsparcia tego typu instytucji.

Bieg Anioła

W tym roku postanowiliśmy wesprzeć VI Bieg Anioła – charytatywną imprezę sportowo-plenerową. Bieg odbędzie się 16 grudnia 2023 roku na gdańskiej plaży. Niech nie zdziwi Was widok kilkuset przebranych za anioły biegaczy – aż 23 z nich to nasi pracownicy. Środki zebrane przez uczestników wydarzania przekazane zostaną fundacji hospicyjnej Pomorze Dzieciom.

Z tego co wiemy, limit miejsc na bieg stacjonarny został już wyczerpany, ale można jeszcze dołączyć do biegu wirtualnego, do czego szczerze zachęcamy.

Więcej informacji na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/8901.html

Sadzimy drzewa

Z okazji przypadającego w tym roku 30-lecia działalności naszej firmy postanowiliśmy zasadzić symboliczne 30 drzew w jednym z polskich lasów. Oprocz wartości sentymentalnej akcja ma oczywiście wymiar proekologiczny. Wiemy jak ważny jest zrównoważony rozwój w poszanowaniu surowców naturalnych dlatego też swoje codzienne działania staramy się realizować dbając o środowisko. Ze swojej strony zachęcamy do dołączenia się do akcji sadzenia drzew, prowadzonej przez fundację posadzimy.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Co roku dajemy się „zapuszkować”. A właściwie nasze pieniądze, które chętnie wrzucamy do puszki WOŚP. Gramy z Fundacją bo wiemy, że ona potrafi pomagać i robi to dobrze!

Wsparcie obywateli Ukrainy

Wiadomości z końca lutego 2022 roku były dla nas wszystkim ogromnym zaskoczeniem. Za naszą wschodnią granicą rozpoczęła się wojna. Rosja zaatakowała Ukrainę. Tysiące obywateli napadniętego państwa zaczęło ewakuację uciekając przed wrogiem. Nie mogliśmy pozostać obojętni na ludzką krzywdę. Solidarnie zaangażowaliśmy się w zbiórki pieniężne oraz rzeczowe: żywność, ubrania czy środki do higieny. Wspieraliśmy ludzi przybyłych do naszego kraju jak i tych, którzy zostali by walczyć. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tą pomoc.

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter