Drewniane drzwi przesuwne bez progu – Laguna Fabryka Okuć

Drewniane drzwi przesuwne bez progu

Drewniane drzwi przesuwne bez progu ( EKONOM, LIDER, STANDARD, SYNCHRONIK ) – systemy drzwi przejściowych wykonanych z płyty 16-40mm, podwieszonych na szynie górnej. Brak toru dolnego umożliwia zastosowanie ich do podziału pomieszczeń. Dzięki temu mamy możliwość różnorodnej aranżacji przestrzeni.

Możliwość podwieszenia jednego lub dwóch skrzydeł.

Bezprogowe drzwi przesuwne drewniane to wyjątkowo designerskie rozwiązanie. Projektanci wnętrz po prostu je pokochali! Ich minimalistyczna acz oryginalna forma staje się wspaniałą ozdobą całego pomieszczenia. Dodatkowo dzięki funkcji przesuwania po prowadnicy, drewniane drzwi przesuwne bez progu otwierają się wzdłuż ściany, praktycznie nie zajmując miejsca. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, co jest szczególnie istotne w niewielkich wnętrzach.

Jednak drewniane drzwi przesuwne to nie wszystko, by zapewnić wspaniały efekt i wysoki komfort użytkowania przez wiele lat – system do przesuwnych bezprogowych drzwi jest tak samo istotny.

Nasze systemy do przesuwnych drzwi bez progu łączą elegancki design z porządną, usztywnioną konstrukcją szyny jezdnej. Takie rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne, ale także oryginalne – dzięki niemu nawet najprostsze skrzydło drzwiowe nie będzie wyglądało zwyczajnie. System jezdny z minimalistyczną maskownicą za sprawą swojej kompaktowej, ponadczasowej formy pasuje do niemal każdego wiodącego trendu w architekturze – bez problemu zaaranżujesz go we wnętrzach industrialnych, klasycznych, nowoczesnych, prowansalskich czy skandynawskich.

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości systemy do mocowania drzwi przesuwnych, oparte na łożyskach kulkowych bądź igiełkowych, które zapewniają możliwość płynnego i cichego otwierania i zamykania drzwi. Dzięki temu drewniane drzwi przesuwne będziesz mógł zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu – w salonie, jadalni, sypialni, a nawet w biurze.

Chcesz przyspieszyć pracę? Wylicz rozkroje frontów z konfiguratorem

Skorzystaj z naszego konfiguratora on-line. Dzięki niemu dowiesz się ile i jakich elementów w wybranym systemie potrzebujesz. Konfigurator przeznaczony jest zarówno dla osób, które już znają ofertę Laguny jak i dla nowych klientów. Konfigurator jest doskonałym wsparciem w Twojej pracy -pokazuje dokładny rozkrój płyt i szkła, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze masz więcej czasu dla swoich klientów.

Konfigurator

Rozkroju frontów do szaf - ABAKUS

Otwórz

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter