Akcesoria

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam bibendum dolor ac est convallis cursus. Donec vitae erat congue, ultricies leo et, lacinia ipsum. Curabitur sit amet lobortis odio, nec convallis arcu. Curabitur ante diam, porttitor eget turpis vitae, egestas facilisis eros. Curabitur blandit luctus rhoncus. Aenean convallis nunc tincidunt, mattis justo auctor, elementum turpis. Curabitur lacinia nunc tellus, vitae sagittis enim consequat et. Duis libero lorem, finibus a semper ac, mattis ut nibh. Morbi sem metus, consectetur eget magna nec, fermentum dignissim ante. Sed interdum, risus eu feugiat venenatis, tortor ante placerat lorem, a egestas nulla dolor id ligula.

Expandery

nazwa numer rysunek materiał
ZESTAW System EXPANDER FIX 1930 98704000
ZESTAW System EXPANDER FIX 2294 98705000
ZESTAW System EXPANDER FIX 2494 98706000
ZESTAW System EXPANDER STAB 98707000
ZESTAW System EXPANDER MASK 98708000

Folie

nazwa numer rysunek materiał
Folia do zabezpieczenia szkła rolka 12 m2 / 600 mm / 80 mikronów 98214000

Odbojniki

nazwa numer rysunek materiał
odbojnik SLIDE ZEWNĘTRZNY 4700-29113000
dystans 10mm SLIDE WEWNĘTRZNY górny 0600-29109000
dystans 16mm SLIDE WEWNĘTRZNY dolny 0601-29109000
odbojnik KP-075 11140000

Narzędzia

nazwa numer rysunek materiał
wiertło dwustopniowe 102900000

Przymiary

nazwa numer rysunek materiał
PRZYMIAR ALUMAT 10 mm 10650000
PRZYMIAR ALUMAT 10 mm BRUSH 10670000
PRZYMIAR ALUMAT 18 mm 10640000
PRZYMIAR ALUMAT 18 mm RAMA WIDE 10630000
PRZYMIAR ALUMAT 18 mm WIDE 10620000
PRZYMIAR ALUMAT FRAMELESS 10690000

Samodomykacze

nazwa numer rysunek materiał
Samodomykacz SOLID CENTRO 25 kg 91661000
Samodomykacz SOLID CENTRO 40 kg 91691000
Samodomykacz do 40 kg 1 skrzydło 91681000
Samodomykacz do 50 kg 1 skrzydło 91682000
Samodomykacz FAST 91694000
Samodomykacz SOLID SOLID 40 kg 91671000
Samodomykacz SOLID SOLID 60 kg 91672000
Samodomykacz SOLID SOLID 80 kg 91673000
Samodomykacz STANDARD 50 kg 91680000
Samodomykacz STANDARD 50 kg z MP-100 91680100
Samodomykacz SUPERIOR SILENT 60/3 91699100
Samodomykacz SUPERIOR SILENT 60/2 93360000

Szczotki i klipsy

nazwa numer rysunek materiał
klips do szczotki (50 szt.) 98194000
klips do torów GAMA (100 szt.) 98203000
szczotka odbojowa czarna, szeroka 90099006
Szczotka odbojowa szeroka 14x6 mm biała Rolka 150 m 90099151
Szczotka odbojowa szeroka 14x6 mm szara Rolka 150 m 90099000
Szczotka odbojowa wpuszczana 4,8x6mm biała Rolka 250 m 90090001
Szczotka odbojowa wpuszczana 4,8x6mm szara Rolka 150 m 90090000
Szczotka odbojowa z klejem 4,8x4mm biała Rolka 550 m 90088001
Szczotka odbojowa z klejem 4,8x4mm szaras Rolka 150 m 90088000
Szczotka przeciwkurzowa wpuszczana 4,8x12mm biała rolka 300 m 90091001
Szczotka przeciwkurzowa wpuszczana 4,8x12mm rolka 150 m 90091000
Szczotka przeciwkurzowa z klejem 6,7x12mm rola 150mb 90089000

Taśmy

nazwa numer rysunek materiał
Taśma dwustronna 19 mm x 50 m PCV 98804000
Taśma piankowa 19 mm x 20 m 98805000
Taśma piankowa 19 mm x 50 m 98807100
Taśma piankowa 19 mm x 5 m 98806000

Uchwyty

nazwa numer rysunek materiał
Rączka relingowa PORTA 19 mm naturalny natura 91299000
biały 91299001
czarny matowy 91299003
uchwyt płaski FRAMELSS natura 88991000
biały 88991001
czarny matowy 88991003
rączka FRAMELESS 10 mm chrom 88991027
biały 88991051
czarny 88991086
natura 88991040
rączka FRAMELESS 25 mm chrom 88991037
biały 88991061
czarny 88991076
natura 88991050

Uszczelki

nazwa numer rysunek materiał
uszczelka PORTA GLASS 9,4 91244000
uszczelka U-10 z jodełką transparentna
U-10/4 mm 98821000
czarna U-10/4 mm 98825006
uszczelka U-10 z jodełką transparentna
U-10/6 mm 98822000
czarna U-10/6 mm 98822006
uszczelka U-16 RAMA 2 mm 50 mb 98815000-50
uszczelka U-18 GLASS 4 mm 25 mb 98701000
uszczelka U-18 MULTI 4 mm 98700000
uszczelka uniwersalna odbojowa 98702000
uszczelka ULL-01 51340000
Uszczelka Z6 niska do szkła 8/10 mm-1 m 51615000

Wkręty

nazwa numer rysunek materiał
Wkręty 4,2x38 krzyżakowe - 20 szt 1003-3052 2300
Wkręty Rama 4,2x38 imbusowe - 20 szt 1000-3054 2300
Wkręt nr U03.5X010 opakowanie 100 szt 98811310
Wkręt US3x13KBHQ unix opakowanie op. 100 szt 96841000
Wkręt US4x16KB-A opakowanie op. 100 szt 96861000
Wkręt UW3x10 łeb walcowany opakowanie 100 szt. op. 100 szt 98016860
Wkręt UW4x16KBHQ walc.unix opakowanie 100 szt. 98016710

Zamki

nazwa numer rysunek materiał
Zamek drzwi przesuwnych natura 91900000
Zamek drzwi przesuwnych szampan 91900004
Zamek drzwi przesuwnych złoty 91900005
Zamek drzwi przesuwnych MASTER natura 91910000
Zamek drzwi przesuwnych MASTER szampan 91910004
Zamek drzwi przesuwnych MASTER złoty 91910005
Klucz MASTER 91911000

Zawiasy

nazwa numer rysunek materiał
zawias HI-276 chrom 91143000
zawias HI-276 mosiądz 91142000
zawias LUX 91177000
blokada ustawcza 91174000

Złącza meblowe

nazwa numer rysunek materiał
złącze meblowe białe 91206010
złącze meblowe buk 91206020
złącze meblowe czarne 91206030
złącze meblowe olcha 91206070
złącze meblowe orzech 91206040
złącze meblowe popiel 91206050
złącze meblowe wenge 91206060

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 5000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 17
Tel. 609 555 868
e-mail: kraj@laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice@laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj@laguna.pl





    Newsletter