Szklane drzwi bez progu – Laguna Fabryka Okuć

Szklane drzwi bez progu

Szklane drzwi przesuwne bez progu ( PORTA GLASS ) – systemy drzwi przejściowych wykonane ze szkła 8,10,12mm, podwieszonych na szynie górnej. Rozwiązanie, które zapewnia doświetlenie pomieszczeń. Brak toru dolnego pozwala na oszczędność miejsca i nowoczesną aranżację przestrzeni.

Możliwość podwieszenia jednego lub dwóch skrzydeł.

Szklane drzwi przesuwne to jeden z największych trendów w nowoczesnych aranżacjach mieszkań i domów. Przeszklone drzwi zapewniają wyjątkowy efekt wizualny i optycznie powiększają wnętrze, dodatkowo gwarantując odpowiedni dopływ światła dziennego.

Wszystkie te cechy pozwalają w pełni wykorzystać nawet bardzo małą przestrzeń. Szklane drzwi bezprogowe dzięki funkcji przesuwania po prowadnicy otwierają się bowiem wzdłuż ściany, nie zajmują więc tak dużo miejsca, jak standardowe drzwi. Umożliwia to łatwe przemieszczanie się i co najważniejsze – pozwala na oszczędność przestrzeni. Oczywiście drzwi przesuwne ze szkła hartowanego to także gwarancja bezpieczeństwa i łatwej pielęgnacji.

Jednak wybór wysokiej klasy szklanych drzwi to trochę za mało, by mówić o pełni bezpieczeństwa i wysokim komforcie użytkowania przez lata. Równie istotne są bowiem odpowiednie systemy do szklanych drzwi przesuwnych.

W naszym sklepie znajdziesz system do szklanych drzwi przesuwnych najwyższej jakości – łożyska kulkowe o potwierdzonej wytrzymałości zapewniają bezawaryjną pracę. Dodatkowo gwarantują lekki i cichy posuw, co znacznie wpływa na funkcje użytkowe, dlatego takie drzwi z powodzeniem mogą zostać zamontowane w salonie, sypialni czy biurze. Co więcej, nasze systemy do przesuwnych szklanych drzwi wyróżniają się także wysokim poziomem estetyki – minimalistyczna aluminiowa lub drewniana maskownica bardzo dobrze komponuje się z wieloma wiodącymi trendami w architekturze – od minimalistycznego, przez skandynawski, na modern kończąc.

Chcesz przyspieszyć pracę? Wylicz rozkroje frontów z konfiguratorem

Skorzystaj z naszego konfiguratora on-line. Dzięki niemu dowiesz się ile i jakich elementów w wybranym systemie potrzebujesz. Konfigurator przeznaczony jest zarówno dla osób, które już znają ofertę Laguny jak i dla nowych klientów. Konfigurator jest doskonałym wsparciem w Twojej pracy -pokazuje dokładny rozkrój płyt i szkła, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze masz więcej czasu dla swoich klientów.

Konfigurator

Rozkroju frontów do szaf - ABAKUS

Otwórz

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter