Systemy do zabudowy aluminiowej – Laguna Fabryka Okuć

Systemy do zabudowy aluminiowej

SYSTEMY DO ZABUDOWY ALUMINIOWEJ – systemy przeznaczone do zabudowy w pomieszczeniach, gdzie każdy milimetr ma znaczenie. Idealnie sprawdzą się w wąskich pomieszczeniach, w przedpokojach czy w małych przestrzeniach mieszkalnych takich jak sypialnie, piwnice, kuchnie.

Stosowane również w budynkach użyteczności publicznej takich jak biurowce, sklepy, biblioteki, muzea, urzędy.

Drzwi mogą przesuwać się na szynie pojedynczej, podwójnej oraz potrójnej

Drzwi mogą być wykonane z płyty 10– 19 mm lub szkła 4 – 6 mm

Możliwość zastosowania profili łączących różne rodzaje materiałów

Drzwi mogą być zamontowane pod skosami

Szafy przesuwne to bardzo częsty wybór naszych klientów – i ciężko się temu dziwić, jest to bowiem nie tylko bardzo estetyczne, ale także wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które sprawdza się w małych i dużych przestrzeniach. Dzięki temu, że drzwi przesuwne występują w przeróżnych konfiguracjach, szafę można zaprojektować tak, by idealnie pasowała do charakteru pomieszczenia, a dostęp do każdego miejsca szafy był bardzo prosty i wygodny.

Jednak do pełni komfortu, poza materiałem, z którego zostanie wykonana szafa, potrzebne są także wysokojakościowe systemy do drzwi przesuwnych. Jednym z popularniejszych rozwiązań są systemy do zabudowy aluminiowej. Aluminium charakteryzuje się bowiem wysoką wytrzymałością i bardzo dużą odpornością na zużycie.

Systemy do zabudowy aluminiowej oferowane przez naszą firmę idealnie nadają się do wszystkich pomieszczeń, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Zapewniamy rozwiązania dedykowane do płyt o grubości 10–19 mm lub szkła o grubości 4 – 6 mm, gwarantujemy także możliwość zastosowania profili łączących różne rodzaje materiałów. Dzięki naszym nowoczesnym systemom drzwi mogą przesuwać się na szynie pojedynczej, podwójnej oraz potrójnej. Mnogość rozwiązań powoduje, że systemy do zabudowy aluminiowej Laguna idealnie sprawdzą się w wąskich pomieszczeniach, w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, sklepach, w przedpokojach, w małych sypialniach i kuchniach, a co więcej nadają się także do zabudowania wnęk, skosów, a nawet piwnic.

Garderoba
Sypialnia
Pokój dla dzieci
Biuro
Salon
Przedpokój
Nietypowe wnęki

Chcesz przyspieszyć pracę? Wylicz rozkroje frontów z konfiguratorem

Skorzystaj z naszego konfiguratora on-line. Dzięki niemu dowiesz się ile i jakich elementów w wybranym systemie potrzebujesz. Konfigurator przeznaczony jest zarówno dla osób, które już znają ofertę Laguny jak i dla nowych klientów. Konfigurator jest doskonałym wsparciem w Twojej pracy -pokazuje dokładny rozkrój płyt i szkła, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze masz więcej czasu dla swoich klientów.

Konfigurator

Rozkroju frontów do szaf - ABAKUS

Otwórz

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter