Dotacje – Unia Europejska – Laguna Fabryka Okuć

Dotacje – Unia Europejska

Od samego początku działalności, firma Laguna stawia na rozwój. Dlatego angażujemy się w projekty mające na celu ciągłe doskonalenie produktów i wdrażanie nowych technologii. Unia Europejska, zauważając nasze zaangażowanie i chęci rozwoju, wsparła finansowo nasze projekty w ramach programu Operacyjny Inteligentny Rozwój oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami realizowanych działań.

Projekt nr 1

W celu przyspieszenie rozwoju technologicznego oraz usprawnienia wdrażania innowacyjnych rozwiązań uzyskaliśmy finansowanie z Unii Europejskiej na projekt:

Rozwój centrum badawczo-rozwojowego przedsiębiorstwa Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. Sp. k.

Cel

Głównym celem projektu jest rozwój działalności centrum badawczo-rozwojowego firmy Laguna. Rozwój centrum umożliwi prowadzenie prac badawczo-rozwojowych nad doskonaleniem produktów oferowanych przez naszą firmę, a także prac prowadzących do stworzenia nowych. Cel główny projektu zostanie zrealizowany w efekcie doposażenia centrum badawczo-rozwojowego firmy Laguna.

Projekt nr 2

W celu przyspieszenie rozwoju technologicznego oraz usprawnienia wdrażania innowacyjnych rozwiązań uzyskaliśmy finansowanie z Unii Europejskiej na projekt:

Wdrożenie kompleksowego systemu planowania zasobów przedsiębiorstwa gwarancją zmniejszenia kosztów prowadzenia działalności.

Cel

Celem projektu jest wdrożenie w spółce Laguna kompleksowego systemu informatycznego planowania zasobów przedsiębiorstwa (z ang. ERP), który wpłynie przede wszystkim na zwiększenie efektywności wykorzystania zasobów osobowych. W ramach niniejszego projektu firma planuje zakup technologii informacyjno-komunikacyjnej, w postaci specjalistycznego oprogramowania w zakresie ERP, wraz ze sprzętem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania systemu. Wdrożenie kompleksowego rozwiązania ERP poprawi wykorzystanie czasu pracy zatrudnionych osób i tym samym zwiększy możliwości dalszego dynamicznego rozwoju.

Projekt nr 3

 

Laguna Polska Fabryka Okuć Sp. z o o.o Sp. K. bierze udział w targach Interzum 2021 w ramach projektu grantowego ”Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”

Zwiększenie potencjału eksportowego dzięki udziałowi w Targach Interzum Cologne 2020 04-07.05.2021.

Cel

Celem projektu, w którym udział bierze firma Laguna Fabryka Okuć jest zwiększenie obecności naszej marki na rynkach międzynarodowych. To jednocześnie doskonała promocja dla Polski oraz województwa pomorskiego.

Taką możliwość daje zaprezentowanie firmy na międzynarodowych targach branży meblarskiej, które w 2021 roku odbędą się w Cologne.
Laguna zaprezentuje potencjał Polskiej Fabryki Okuć, której ogromną siłą jest dysponowanie własnym zakładem produkcyjnym oraz ponad 200 wykwalifikowanymi pracownikami.

Projekt nr 4

Laguna Fabryka Okuć S.A. bierze udział w wiodących w branży imprezach targowo-wystawienniczych Interzum oraz SICAM w ramach projektu grantowego:

„Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”

Nasz projekt: Zwiększenie potencjału eksportowego dzięki udziałowi w Targach Interzum Cologne 09-12.05.2023 oraz SICAM 17-20.10.2023

 

Cel

Celem projektu jest promowanie na rynkach międzynarodowych wyrobów polskiej marki Laguna, Gustavson i Anima Domus.

Dzięki udziałowi w Targach Interzum w Niemczech  oraz SICAM we Włoszech, mamy możliwość zaprezentowania naszej firmy oraz innowacyjnych rozwiązań, które możemy zaproponować naszym klientom oraz partnerom. Posiadamy ogromne zaplecze w postaci własnej produkcji oraz wykwalifikowanej kadry, składającej się z blisko 200 pracowników.

 

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter