E-katalog E-sklep Strefa klienta Animadomus

Drewniane drzwi składane bez progu

Drewniane drzwi składane bez progu ( EKOFOLD, STANFOLD ) – systemy drzwi przejściowych wykonanych z płyty 18 – 40mm, dwu lub czteroskrzydłowe.

System drzwi składanych to oszczędność miejsca w pomieszczeniu oraz optymalizacja aranżacji przestrzeni. Mogą być zastosowane do zabudowy wnęki, szafy lub garderoby.

Chcesz przyspieszyć pracę? Wylicz rozkroje frontów z konfiguratorem

Skorzystaj z naszego konfiguratora on-line. Dzięki niemu dowiesz się ile i jakich elementów w wybranym systemie potrzebujesz. Konfigurator przeznaczony jest zarówno dla osób, które już znają ofertę Laguny jak i dla nowych klientów. Konfigurator jest doskonałym wsparciem w Twojej pracy -pokazuje dokładny rozkrój płyt i szkła, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze masz więcej czasu dla swoich klientów.

Konfigurator

Rozkroju frontów do szaf - ABAKUS

Otwórz

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 5000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 17
Tel. 609 555 868
e-mail: kraj@laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice@laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj@laguna.pl





    Newsletter