Drewniane drzwi składane bez progu – Laguna Fabryka Okuć

Drewniane drzwi składane bez progu

Drewniane drzwi składane bez progu ( EKOFOLD, STANFOLD ) – systemy drzwi przejściowych wykonanych z płyty 18 – 40mm, dwu lub czteroskrzydłowe.

System drzwi składanych to oszczędność miejsca w pomieszczeniu oraz optymalizacja aranżacji przestrzeni. Mogą być zastosowane do zabudowy wnęki, szafy lub garderoby.

Drewniane drzwi składane bezprogowe to nietuzinkowy design i fantastyczna funkcjonalność. Nic więc dziwnego, że szybko zdobyły ogromną popularność. Takie rozwiązanie jest naprawdę efektowne i stanowi wyjątkowo ciekawy element wystroju. Można powiedzieć, że drzwi składowe są wyważonym połączeniem drzwi uchylnych i przesuwnych, a co więcej – zawierają najbardziej korzystne cechy tych produktów.

Bezprogowe drewniane drzwi łamane w środkowej części posiadają dedykowany mechanizm składania, dzięki któremu możemy „podzielić je” na dwie części i przesunąć na ścianę, zyskując swobodny dostęp do pomieszczenia. Takie modele sprawdzają się więc zarówno jako klasyczne drzwi, jak i do oddzielenia nietypowej przestrzeni, np. spiżarni, wnęki, szafy czy garderoby. Drewniane składane drzwi bez progu nadają się również do wnętrz, w których zabudowa meblowa bądź inny element wyposażenia uniemożliwia szerokie otwarcie klasycznego skrzydła.

Warto jednak wiedzieć, że komfort użytkowania zapewniają nie tylko same drzwi, a przede wszystkim odpowiedni system do drzwi składanych. Dlatego nasze systemy do drzwi składanych drewnianych bez progu projektowane są w oparciu o sprawdzone rozwiązania. Wykorzystujemy komponenty najwyższej jakości i niezawodne łożyska kulkowe, dzięki którym możesz uzyskać dostęp do całej zawartości szafy/pomieszczenia jednym ruchem ręki. System jezdny do drzwi łamanych działa wyjątkowo płynnie i praktycznie bezgłośnie, w związku z czym możesz zamontować go do drzwi w sypialni, salonie, a nawet biurze.

Chcesz przyspieszyć pracę? Wylicz rozkroje frontów z konfiguratorem

Skorzystaj z naszego konfiguratora on-line. Dzięki niemu dowiesz się ile i jakich elementów w wybranym systemie potrzebujesz. Konfigurator przeznaczony jest zarówno dla osób, które już znają ofertę Laguny jak i dla nowych klientów. Konfigurator jest doskonałym wsparciem w Twojej pracy -pokazuje dokładny rozkrój płyt i szkła, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze masz więcej czasu dla swoich klientów.

Konfigurator

Rozkroju frontów do szaf - ABAKUS

Otwórz

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter