Drzwi podwieszane z prowadzeniem górnym – Laguna Fabryka Okuć

Drzwi podwieszane z prowadzeniem górnym

Drzwi podwieszane z prowadzeniem górnym ( UNIFUTURE II, FUTURE II, MINI LOFT ) – systemy do drzwi bez progowych mijanych na jednej szynie lub z wbudowanym cokołem, z dwoma skrzydłami drzwi.

Przeznaczone do płyty 16 – 32mm lub szkła 6mm.

Drzwi podwieszane z prowadzeniem górnym stosujemy nie tylko jako drzwi wewnętrzne. Jednym z popularniejszych zastosowań tego rozwiązania są szafy i garderoby. W naszej ofercie posiadamy systemy do drzwi podwieszanych:

  • Unifuture II (system do drzwi przesuwnych bezprogowych mijanych na jednej szynie),
  • Future II (system do drzwi przesuwnych do szaf z wbudowanym cokołem),
  • Mini Loft (system do lekkich drzwi przesuwnych, do zabudów niskich w stylu loftowym).

Oferowane przez nas rozwiązania mogą być przeznaczone do płyty wiórowej laminowanej (16 – 32 mm) lub szkła (6 mm), co zapewnia niesamowite możliwości aranżacyjne. Pozwala bowiem na realizację wielu projektów – od typowych drzwi przesuwnych do wnętrz minimalistycznych, przez szklane drzwi przesuwne do szaf w stylu glamour, na industrialnym połączeniu szkła i metalu kończąc.

Oczywiście systemy do drzwi podwieszanych z prowadzeniem górnym oferują znacznie więcej niż ciekawy design. Przede wszystkim pozwalają na znaczną oszczędność miejsca – drzwi przesuwne otwierają się wzdłuż szafy, tym samym, w odróżnieniu od tradycyjnych drzwi skrzydłowych, nie zabierają cennej przestrzeni w pomieszczeniach. Taka oszczędność jest szczególnie ważna w przypadku niewielkich mieszkań – dlatego szafy z drzwiami przesuwanymi najczęściej widujemy w niewielkich sypialniach, pokojach dziecięcych, łazienkach, wąskich korytarzach i spiżarniach czy ukrytych garderobach. Dodatkowo nasz system do lekkich drzwi przesuwnych pozwala na zastosowanie jako zamknięcie szafek czy barków, co prezentuje się naprawdę efektownie i nadaje wnętrzom oczekiwanego, industrialnego klimatu.

Chcesz przyspieszyć pracę? Wylicz rozkroje frontów z konfiguratorem

Skorzystaj z naszego konfiguratora on-line. Dzięki niemu dowiesz się ile i jakich elementów w wybranym systemie potrzebujesz. Konfigurator przeznaczony jest zarówno dla osób, które już znają ofertę Laguny jak i dla nowych klientów. Konfigurator jest doskonałym wsparciem w Twojej pracy -pokazuje dokładny rozkrój płyt i szkła, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze masz więcej czasu dla swoich klientów.

Konfigurator

Rozkroju frontów do szaf - ABAKUS

Otwórz

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter