Dni otwarte i targi w czerwcu 2024 – Laguna Fabryka Okuć

Dni otwarte i targi w czerwcu 2024

Czerwiec był dla nas niezwykle intensywnym i owocnym miesiącem! Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w licznych dniach otwartych organizowanych przez naszych klientów […]

Czerwiec był dla nas niezwykle intensywnym i owocnym miesiącem! Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w licznych dniach otwartych organizowanych przez naszych klientów i partnerów biznesowych.
Były to wyjątkowe okazje do zacieśniania współpracy, wymiany doświadczeń oraz prezentacji naszych najnowszych produktów.

Serdecznie dziękujemy naszym klientom i partnerom biznesowym za możliwość udziału w organizowanych przez nich w czerwcu wydarzeniach 🤝

– Abler

– WIP

– Drewno

– Rejs

– Forpłyt

– Rachwał

– B-Krang

– Akcesmebel

– Stil

– Markat

– Komaz

– Drevotrust

Każde z tych wydarzeń było dla nas inspirującym doświadczeniem, które pozwoliło nawiązać wiele nowych kontaktów i zaprezentować naszą ofertę szerokiemu gronu odbiorców. Wasze zaangażowanie i gościnność sprawiły, że każda wizyta była nie tylko pracowita, ale także przyjemna i twórcza.

W tym intensywnym miesiącu byliśmy także obecni na targach Door Tec w Warszawie. To prestiżowe wydarzenie branżowe pozwoliło nam na wymianę wiedzy i doświadczeń z innymi liderami rynku, co z pewnością przyniesie wiele korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom.

Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać wiele nowych kontaktów i zaprezentować najnowszą ofertę szerokiemu gronu. W nadchodzących miesiącach planujemy dalsze działania i kolejne równie inspirujące spotkania.

W wakacje nieco odpoczniemy, jednak oczywiście pozostajemy do Waszej dyspozycji 😊

Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu, jakim będzie Laboratorium Dobrej Marki pod koniec sierpnia! Już teraz zapraszamy do udziału i odkrywania nowych, ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Dziękujemy za zaufanie i współpracę!

Zespół Laguna

Adres i dane kontaktowe:

Laguna Fabryka Okuć S.A.
ul. Maszynowa 32A
80-298 Gdańsk
tel.: +48 58 770 48 00
NIP 525 256 43 48

Rejestracja w Sądzie Rejonowym
VII KRS 0000936019
Prezes Zarządu: Grzegorz Dolny
Kapitał zakładowy: 900 000 PLN


Biuro obsługi klienta
– kraj

Tel. +48 58 770 48 20
Tel. 609 030 164

e-mail: kraj[at]laguna.pl

Biuro obsługi klienta
– export

Tel. +48 58 770 48 10
Tel. 603 219 418
e-mail: exportoffice[at]laguna.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Napisz do nas! – kraj[at]laguna.pl

    Newsletter