Laguna
Zaufały nam miliony

SYSTEMY BUDOWLANE


Numer jeden w projektowaniu

Systemy meblowe


Nowoczesne niezawodne rozwiązania

SYSTEMY ALUMINIOWE

POLSKI PRODUCENT SYSTEMÓW DO DRZWI PRZESUWNYCH

Systemy budowlane

Bogata oferta przesuwnych systemów budowlanych Laguna to systemy do drzwi przejściowych między pokojami, drzwi przesuwnych do garderoby i zabudów poddaszy.

Tworzone przez nas systemy okuć drzwi przesuwnych cechuje wysoka funkcjonalność oraz ponadczasowy styl. Montaż produkowanych przez nas systemów budowlanych do drzwi przesuwnych jest wyjątkowo prosty i szybki. Ich ogromną zaletą jest możliwość zastosowania uniwersalnej szyny oraz rozwiązanie bezprogowe.

Zobacz produkty

Systemy meblowe

Bogata oferta przesuwnych systemów meblowych Laguna znajduje zastosowanie w produkcji mebli skrzyniowych takich jak szafy wysokie i niskie, zabudowy wnęk, zabudowy na wymiar.

Zobacz produkty

Systemy do zabudów aluminiowych

Bogata oferta systemów do zabudów aluminiowych znajduje wiele zastosowań, np. w zabudowie wąskich pomieszczeń, w przejściach między pomieszczeniami czy w przestrzeniach mieszkalnych takich jak sypialnie, pokoje, przedpokoje, piwnice, kuchnie. Stosowana jest również w budynkach użyteczności publicznej takich jak biurowce, sklepy, biblioteki, muzea, urzędy.

Zobacz produkty

Akcesoria

Dodatki pomagające w montażu naszych systemów.

Zobacz produkty

Aktualności

Tu znajdziesz najświeższe informacje dotyczące marki Laguna. Nowości produktowe, promocje, szkolenia oraz imprezy, na których spotkasz naszych doradców technicznych.

Zobacz produkty