Обзор бюллетень

newsletter_02_16Newsletter nr 2 2016

HOLZ-HANDWERK 2016 to doskonała okazja do spotkań z obecnymi i potencjalnymi Klientami. Podczas odbywających się co dwa lata targach w Norymberdze, nie mogło zabraknąć również firmy Laguna.
Tegoroczna edycja targów była okazją do zaprezentowania szerokiej oferty produktowej obecnym i potencjalnym Klientom. Stoisko targowe Laguny obfitowało w szereg rozwiązań z dziedziny systemów przesuwnych tj. Superior, czy Porta Glass, zabudowy AMS, czy dedykowanych do płyty 19 mm systemów zabudowy aluminiowej…

 

 

newsletter_01_16Newsletter nr 1 2016

Ruszyła nowa promocja! Przy zakupie produktów marki LAGUNA za minimum 999 zł netto – ORGANIZER NA NARZĘDZIA GRATIS!

Organizer na narzędzia to doskonałe rozwiązanie dla każdego stolarza! Idealnie sprawdzi się w na ścianie warsztacie, a dzięki praktycznym uchwytom – można go przenieść wraz z całą zawartością!
Narzędzia, wiertła, miarki – wszystko poukładane i zawsze gotowe w trasę! To idealne rozwiązanie podczas prac monterskich u klientów!

 

 

Newsletter nr 12 2015

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz końca bieżącego roku, w dniach 21.12.2015 – 08.01.2016 planowana jest przerwa technologiczna związana z konserwacją maszyn i inwentaryzacją.

Decyzją Zarządu, Laguna Fabryka Okuć w tych dniach wstrzymana będzie realizacja zleceń i wysyłka towarów. W związku z powyższym prosimy o zaplanowanie dostaw, które uwzględnią powyższą przerwę.

Ostatnie trasy w tym roku wyjadą w 51 tygodniu, natomiast przyjmowanie nowych zamówień rozpoczniemy od 04.01.2016…

 

 

Newsletter nr 11 2015

Oświetlenie LED daje nieograniczone możliwości aranżacji – chcielibyśmy przybliżyć rodzaje gotowych produktów LED wraz z opcjami montażu. Filmy przygotowane w technologii 3D z pewnością pomogą zobrazować sposób oświetlenia, jeszcze na etapie projektowania umeblowania wnętrza.

Filmowa aranżacja kuchni to jedynie wierzchołek góry lodowej – wszystkie przedstawione w materiałach filmowych profile LED sprawdzą się doskonale również w garderobach, sypialniach, czy zabudowie korytarzy…

 

 

Newsletter nr 09/10 2015

Firma Laguna Fabryka Okuć istnieje na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie firma zbudowała solidną markę, dzięki czemu znana jest wszystkim stolarzom z branży meblarskiej. Co więcej Laguna jest jedną z nielicznych firm z własnym zakładem produkcyjnym w segmencie systemów przesuwnych, śmiało więc może promować swoje rozwiązania jako wyprodukowane w Polsce, a nie importowane z Chin…

 

 

 

Newsletter nr 07/08 2015

In response to the growing interest in Anima Domus frame profile, our company has decided to introduce two types, that differ in their finishing: sanded or smooth.

SANDED PROFILES
Made of aluminum, that requires extra finishing by sanding. In effect, they have a bit rougher surface. Frame made with these profiles are more opaque in touch…

 

 

Newsletter nr 06 2015

Anima Domus zyskuje coraz więcej zwolenników. Produkty związane z wykończeniem wnętrz i kuchni oraz oświetlenie LED to tematy, dzięki którym oferta produktowa Laguny jest coraz bardziej atrakcyjna dla odbiorców.

Najnowszy katalog Anima Domus to zupełnie nowa jakość – kompleksowe ujęcie wszystkich produktów w jednym, wspólnym wydaniu pozwala na weryfikację pełnej oferty. Z nowych produktów przedstawiamy w nim m.in.:
— LL-16 i LL-17…

 

 

Newsletter nr 05 2015

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, firma LAGUNA przygotowuje serię materiałów filmowych, które z pewnością ułatwią pracę monterom i stolarzom.

System nawierzchniowy SUPERIOR to cieszące się ogromnym zainteresowaniem rozwiązanie. Klienci chętnie szukają systemów, w których drzwi zakrywają elementy konstrukcyjne szafy. W celu lepszego poznania budowy i montażu SUPERIORA przygotowaliśmy film 3D, który pozwoli w prosty sposób przedstawić Państwu wszystkie elementy systemu. Filmy w technologii 3D posiadają opisy w języku polskim i angielskim, co z pewnością ułatwi odbiór materiału. Zachęcamy do obejrzenia filmu i śledzenia kolejnych materiałów na naszym kanale YOUTUBE…

 

 

newsletter_04_15

Newsletter nr 04 2015

Ruszyła nowa promocja! Przy zakupie produktów marki LAGUNA za minimum 370 zł brutto dokonanym po 01.04.2015 r. – otrzymasz OPASKĘ MAGNETYCZNĄ GRATIS!

Opaska magnetyczna na nadgarstek to idealne narzędzie ułatwiające pracę. Śrubki, końcówki, nakrętki, wiertła – w trakcie pracy już nie zginą! Będą zawsze „pod ręką” dzięki magnesom umieszczonym w opasce na nadgarstek.
To idealne rozwiązanie podczas prac monterskich u klientów!

 

 

newsletter_03_15

Newsletter nr 03 2015

Garderoby, wysokie szafy z elementami zabudowy aluminiowej, półki, wyposażenie dodatkowe – wszystkie te elementy wymagają oświetlenia, które nie tylko wyeksponuje najważniejsze elementy wnętrza, lecz przede wszystkim zoptymalizuje codzienne czynności. Do wysokich zabudów szaf z drzwiami przesuwnymi oraz garderób polecamy profil LED LL-17.

Nabijany profil na płytę 18 mm, umożliwia montaż zarówno na płycie pionowej, jak i poziomej. Obustronne wpuszczenie listwy LED w profil, umożliwia jednoczesne oświetlenie przestrzeni po obu stronach półek lub ścianek…

 

 

newsletter_01_02_15

Newsletter nr 01/02 2015

We introduce the innovative QUEST SYSTEM! It is a great way to organize your workshop, and yet another aspect of a carpenter’s life, that we want to simplify.

QUEST SYSTEM is a series of modular containers dedicated to segregating and storing items used every day in every workshop. It allows for better work organization – what ultimately makes work faster, and gives time for more incoming orders. This solution bring you financial benefits and maximizes your efficiency!