O firmie

„Małe rzeczy są tym, co pozwala na zaistnienie rzeczy wielkich.
Jedynie skupienie na drobnych szczegółach każdej operacji pozwala na zapewnienie najwyższej jakości”

J.W. Mariott

 

Powyższe słowa stanowią nasze motto, a jednocześnie są wyznacznikiem wartości jakimi kierujemy się w naszej firmie.

Projektując dla Państwa nasze produkty, stawiamy sobie za cel budowanie środowiska pracy o bardzo wysokiej kulturze, a jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by w szybki i skuteczny sposób zaspokajać Państwa potrzeby. Dążymy do ciągłego rozwoju i doskonalenia, ale także pamiętamy o tym, że oprócz wymiaru finansowego, biznes to także – a może i przede wszystkim – sztuka i kultura życia.

Naszą pasją od zawsze było projektowanie innowacyjnych rozwiązań, dlatego wsłuchując się w potrzeby rynku stworzyliśmy markę Laguna, a następnie Anima Domus oraz Gustavson. Laguna, to ciągłe doskonalenie produktów i nowych technologii. Ważne jest jednak, by finalne produkty były dostępne dla klienta w przystępnej cenie.

Nie bez znaczenia jest dla nas lokalny patriotyzm. Chcemy, by nasza marka sławiła na cały świat polską jakość i innowacyjne rozwiązania techniczne. Aby każdy Polak był z nas dumny i wiedział, że Laguna Polska fabryka Okuć, to rodzima produkcja okuć o międzynarodowym zasięgu.

Laguna – Zaufały nam miliony.

Jesteśmy liderem w branży, w której działamy od 1993 roku!

Nasze produkty dostępne są na terenie polskich hurtowni oraz w ponad 30 krajach na całym świecie.

 


 

Laguna – Numer jeden w technologii i projektowaniu systemów przesuwnych

  1. Pierwsza firma w branży, która otrzymała Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:9002.
  2. Pierwsza firma w branży, która wprowadziła unikatową możliwość łączenia płyty z lustrem.
  3. Pierwsza firma w branży, która opracowała technologicznie doskonałe okucie jezdne, niwelujące problem klejenia lustra z płytą (uznanie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego) – okucie SLIM.
  4. Pierwsza firma w branży, która przygotowała kompleksową ofertę od okuć do kompletnych systemów.
  5. Pierwsza firma w branży, która przygotowała logicznie ze sobą powiązane, skatalogowane materiały reklamowe (nazwa handlowa, index, kolor).
  6. Pierwsza firma w branży, która wpadła na pomysł opakowania okuć i akcesoriów w estetyczne pudełka.
  7. Pierwsza firma w branży, która zdobyła bezstronne uznanie prasy i mediów publicznych.
  8. Pierwsza firma w branży, o której produkty zabiega się w trzydziestu krajach na całym świecie.

Systemy przesuwne Laguna – Numer jeden w technologii i projektowaniu

 


 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 DOŚWIADCZENIE

Laguna Fabryka Okuć to ponad dwie dekady doświadczenia i tradycji. Naszym przepisem na sukces jest połączenie techniki i sztuki projektowania z umiejętnością odczytywania potrzeb klienta. Nowoczesne spojrzenie na produkt odzwierciedlają wartości jakimi kierujemy się w Laguna: trwałość, jakość oraz najnowsze trendy.

JAKOŚĆ

Oryginalne produkty Laguna to długa żywotność Państwa szaf, nigdy o tym nie zapominamy. Naszym celem jest produkcja okuć o wysokiej jakości i długim okresie bezawaryjnego eksploatowania w najlepszych cenach.

UNIWERSALNOŚĆ

Produkty Laguna to szeroki wachlarz rozwiązań. Od  drzwi budowlanych przejściowych, systemów meblowych, do zabudów aluminiowych i stalowych. Profile o wszechstronnym zastosowaniu, pozwalające na łączenie różnych wypełnień w jeden produkt. Rozpiętość kształtów obejmuje bryły od kwadratowych po zaokrąglenia i łuki. Wiele elementów wspólnych dla różnych systemów z możliwością  swobodnego  dopasowania oferty dla wymagającego klienta.

WSPÓŁPRACA

Prosta, czytelna, elastyczna. Naszą dewizą jest mniej obiecywania – więcej skutecznego działania. Pomimo, iż zaufanie  klientów do naszych towarów i usług jest faktem, nigdy nie osiadamy na laurach. Poprzez osobiste zaangażowanie zarządu i  personelu o wysokich  kompetencjach,  firma doczekała się działu obsługi klienta na światowym poziomie. Dzięki sprawnemu odczytywaniu potrzeb rynku, szybkiej reakcji na zachodzące zmiany,  dopasowaniu się, Laguna  umożliwia klientom szybki dostęp do swoich produktów.

POLITYKA ODPOWIEDZIALNOŚCI

Laguna oferuje sprawdzone rozwiązania gwarantując swoim odbiorcom zysk. Zapewnia najlepszą cenę, optymalizację kosztów, sprawną obsługę oraz ciągłość dostaw.

 


 

Nazwa firmy: Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba: 80-298 Gdańsk, ul.Maszynowa 32A

Komplementariusz: Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o.

Prezes Zarządu: Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o.

KRS: 0000499116

Dane komplementariusza:

Nazwa : Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o.

Siedziba: 80-298 Gdańsk, ul.Maszynowa 32 A

Prezes Zarządu – Grzegorz Dolny

Kapital zakładowy:  5000 PLN

Nr KRS 00004991116

Zawiadamiamy , że dnia 28 marca 2018 r. w firmie Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. (komplementariusz spółki komandytowej) odwołano  z zarządu spółki  dwóch członków zarządu, tym samym zarząd jest reprezentowany jednoosobowo przez prezesa zarządu. Szczegółowe dane o odwołanych członkach zarządu widnieją w KRS.