Laguna – praca

Szukasz nowej pracy, w której będziesz mógł się rozwijać?
Nie boisz się nowych wyzwań i cenisz sobie stabilność
i bezpieczeństwo zatrudnienia?
Wyślij swoje zgłoszenie i stań się częścią naszego zespołu!

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

Oferujemy pracę w doborowym zespole, wśród ponad 200 ambitnych, zaangażowanych i ciekawych osób. Projektujemy, tworzymy i sprzedajemy produkty dostarczające rozwiązań do drzwi przesuwnych, stanowiących ważny element aranżacji i wykończenia wszystkich wnętrz.
Dla nas każdy kolejny dzień to wyzwanie, którym jest dążenie do utrzymania pozycji lidera w branży. Nieustannie poszukujemy osób lubiących stawiać czoła naszym celom.

Doceniamy ludzi, którzy nie boją się samodzielnego podejmowania działań i potrafią być przedsiębiorczy.
Poza atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia, pracując w naszej firmie, zdobędziesz także cenną wiedzę od pozostałych członków zespołu Laguny. Nawiązujemy współpracę z ludźmi o różnych talentach i umiejętnościach, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest różnorodność i przyjazna atmosfera w zespole.

4.1 Stanfold KLASYCZNY

Dlaczego warto u nas pracować?

  1. Jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  2. Umożliwiamy pracownikom dalszy rozwój zawodowy, np. opracowujemy indywidualne plany szkoleń (np. obróbka CNC, ślusarz narzędziowy, obsługa wózków widłowych i wiele innych) istnieje również możliwość sfinansowania studiów magisterskich oraz podyplomowych
  3. Szkolimy pracowników na bieżąco, w zależności od stanowiska pracy oraz potrzeb firmy
  4. Gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę
  5. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  6. Zapewniamy wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  7. Cenimy przyjazną atmosferę w zespole i współpracę
  8. Dbamy o bezpieczeństwo i ochronę zdrowia pracowników

W jaki sposób można przesłać aplikację?

Zachęcamy do aplikowanie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie. Prosimy o uzupełnienie podstawowych danych osobowych, wybranie docelowego działu z listy rozwijanej i załączenie pliku z CV.

Prosimy także o zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby rekrutacji oraz treści oświadczenia związanego z RODO. Istnieje także możliwość zgłoszenia swojej kandydatury poprzez nasze ogłoszenia opublikowane na najpopularniejszych portalach z ofertami pracy.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Nasz dział kadr i szefowie pionów szczegółowo analizują każde zgłoszenie pod kątem zgodności z profilem poszukiwanych przez nas pracowników. Wszystkie aplikacje kandydatów, którzy spełniają nasze wymagania są brane pod uwagę w procesie dalszej rekrutacji. Wybrane przez nas osoby są następnie zapraszane na rozmowę kwalifikacyjną.
Spotkania przeprowadzają przedstawiciele działu odpowiedzialnego za nabór nowych pracowników lub działu, do którego prowadzona jest rekrutacja.

Podczas rozmowy z kandydatami dowiadujemy się, czy posiadają oni odpowiednie predyspozycje do pracy na określonym stanowisku i czy spełniają wymagania niezbędne do zatrudnienia w naszej firmie. 
Po odbytej rozmowie rekrutacyjnej kontaktujemy się z wybranymi osobami w celu omówienia szczegółów dalszej współpracy. Na niektóre stanowiska wymagana jest kilkuetapowa rekrutacja, o czym informujemy już na początkowym etapie rozmowy.

W razie jakichkolwiek pytań i chęci podjęcia z nami współpracy zapraszamy do kontaktu

z działem zajmującym się rekrutacją:

hr.partner@laguna.pl

aplikuj