Миссия компании

«Małe rzeczy są tym, co pozwala na zaistnienie rzeczy wielkich. Jedynie skupienie na drobnych szczegółach każdej operacji pozwala na zapewnienie najwyższej jakości»

J.W. Mariott

Te słowa, stanowią nasze motto w Laguna. Co ono dokładnie oznacza?

Motto to tylko puste słowa, o ile nie idą w parze z nimi wartości.

Oto wartości, jakimi kierujemy się projektując  nasze kolekcje produktów do Państwa wnętrz!

– Budowanie środowiska pracy o wysokiej kulturze, reagującego na potrzeby klienta w celu ich szybkiego i skutecznego zaspokajania.

Naszym celem jest ciągły rozwój i stała obecność na rynku, ale także pamiętanie o tym, że oprócz wymiaru finansowego, biznes to także sztuka i kultura życia.

Naszą pasją zawsze było tworzenie nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań dla branży oferowanych pod markami Laguna; Anima Domus; Gustavson.

Pamiętamy, że najszybszą drogą do realizacji tych procesów jest słuchanie i dopasowanie się do potrzeb i sugestii klienta. Zawsze czekamy na ich uwagi, sugestie. Chętnie się do tych uwag stosujemy.

Laguna, to ciągłe doskonalenie produktów i  nowych technologii. Ważne jest jednak aby finalnie produkty były dostępne dla klienta  w przystępnej cenie.

Nie bez znaczenia jest dla nas lokalny  patriotyzm. Chcemy aby nasza marka także jak wiele zagranicznych marek, sławiła na cały świat polską jakość  i  innowacyjne rozwiązania techniczne.
Aby każdy Polak był z nas dumny i wiedział, że Laguna, to rodzima produkcja  okuć o międzynarodowym zasięgu.

Laguna – Zaufały nam miliony.

Laguna to lider w branży, działający na rynku od 1993 roku.

Laguna za jeden z celów swojej działalności postawiła sobie stworzenie polskiej marki z jakiej możesz być dumny i Ty!

Produkty dostępne są na terenie polskich hurtowni i oraz w 30 krajach na świecie.